Poniżej przedstawiamy nasze sukcesy na Mistrzostwach Polski
Muza Wojskiego powędrowała do zespołu "Marzenia o Dubaju" reprezentującego WKŁ 335 Przyszłość występującego w Salonie Hubertowskim. Zespół ten otrzymał najwyższą liczbę punktów ze wszystkich zespołów występujących w Konkursie Muzyki Myśliwskiej.
Zapraszamy kolegów mysliwych z naszego koła i nie tylko do odwiedzenia strony konkursu, gdzie można zapoznać się z jego przebiegiem oraz pełnymi wynikami: http://muzyka.mysliwska.pl/wydarzenia/2016/xxi-og%C3%B3lnopolski-festiwal-muzyki-my%C5%9Bliwskiej-%E2%80%93-brodnica-2016
Klasa B (dla średniozaawansowanych) - 34 uczestników
KO | KR | M | L | Imię i Nazwisko | Reprezentacja | Punkty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sylwia Suder | ZSM Królewscy Niepołomice | 295 | |||
2 | Martyna Jamrozik | N-ctwo Zawadzkie | 295 | |||
3 | Beniamin Wroński | SPMiKŁ na Zamku w Bytowie | 294 | |||
4 | 1 | Oskar Sinicyn | ZSLiE w Brynku | 293 | ||
5 | Artur Sadowski | ZSLiE w Brynku | 292 | |||
6 | 2 | Lesław Domogała | KŁ Cyranka Knurów | 286 | ||
7 | 3 | 1 | Roman Wesołkowski | KŁ Lis Bystrzyca Kłodzka | 285 | |
8 | Szymon Kujawski | TL w Warcinie | 284 | |||
9 | Oskar Pietrzyk | WKŁ 335 Przyszłość | 283 |
Klasa A (mistrzowska) - 49 uczestników
KO | KR | M | L | Imię i Nazwisko | Reprezentacja | Punkty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | Adam Jażdżewski | N-ctwo Spychowo | 290 | |
2 | 2 | 2 | Karol Jurczyszyn | SITLiD Szczecin | 289 | |
3 | Magdalena Czerwonka | SPMiKŁ na Zamku w Bytowie | 284 | |||
4 | Hubert Keller | TL w Warcinie | 282 | |||
5 | 3 | 3 | Arkadiusz Tokarz | N-ctwo Zawadzkie | 282 | |
6 | 4 | Jędrzej Strawa | ZTM Venator WL UP Poznań | 282 | ||
7 | 5 | 4 | Wojciech Śliczner | Nadleśnictwo Grodzisk Wlkp. | 282 | |
8 | 6 | Ernest Pietrzyk | WKŁ 335 Przyszłość | 281 |
Klasa A (dla zaawansowanych - mistrzowska - tylko małe rogi myśliwskie) ( w zespole Pasja wystepują nasi sygnaliści - Ernest i Oskar Pietrzyk)
Miejsce | Nazwa | Reprezentacja | Punkty |
---|---|---|---|
1 | Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja | KŁ Przepiórka w Radzyminie | 292 |
Klasa MSH (muzyka myśliwska - salon hubertowski - instrumenty muzyczne niemyśliwskie lub myśliwskie i niemyśliwskie)
Miejsce | Nazwa | Reprezentacja | Punkty |
---|---|---|---|
1 | Marzenia o Dubaju | WKŁ 335 Przyszłość | 294 |
Przegląd musztry paradnej
Miejsce | Nazwa | Reprezentacja | Punkty |
---|---|---|---|
1 | Marzenia o Dubaju | WKŁ 335 Przyszłość | 120 |
VIII Turniej Fanfar i Hejnałów o Statuetkę Anny Wazówny
Miejsce | Imię i Nazwisko | Reprezentacja | Punkty |
---|---|---|---|
1 | Ernest Pietrzyk | WKŁ 335 Przyszłość | 208 |
2 | Sławomir Murawski | Nadleśnictwo Skrwilno | 203 |
3 | Mirosław Murawski | Nadleśnictwo Skrwilno | 200 |
4 | Oskar Pietrzyk | WKŁ 335 Przyszłość |
193 |
Poniżej przedstawiamy kilka zdjeć, na których uwieczniony jest nasz udział....oceńcie sami...
To z tej wieży przyszło nam brać udział w Turnieju Fanfar i Hejnałów o Statuetkę Anny Wazówny, który udało sie wygrać naszemu przedstawicielowi Ernestowi PIETRZYKOWI....WIELKIE GRATULACJE...szczególnie za odwagę...:)